پیکر مرتضی پاشایی در تاریکی شب دفن شد

غروب دیروز یکشنبه  25 آبان و پس از ساعت ها انتظار برای وداع طرفداران با مرتضی پاشایی خواننده موسیقی پاپ، پیکر وی به خاک سپرده شد.

غروب دیروز یکشنبه  25 آبان و پس از ساعت ها انتظار برای وداع طرفداران با مرتضی پاشایی خواننده موسیقی پاپ، پیکر وی به خاک سپرده شد.

در این فاصله پیکر مرتضی پاشایی ساعاتی را در سردخانه ماند و در نهایت غروب دیروز با حضور خانواده و طرفداران وی در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.

همچنین محمد حسین توتونچیان از برگزار کنندگان مراسم تشییع و خاکسپاری این خواننده جوان موسیقی پاپ در گفتگو با مهر بیان کرد: پیکر این هنرمند محبوب موسیقی پاپ که دیروز یکشنبه 25 آبان با استقبال بی‌نظیر علاقه مندان و شهروندان تهرانی و شهرستان‌های مختلف از مقابل تالار وحدت تا بهشت زهرا تشییع شد سرانجام با کوشش مسئولان بهشت زهرا و سایر نهادها و همکاری شایسته مردم در قطعه هنرمندان به خاک سپرد ه شد.

وی افزود: متاسفانه امروز به دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت و مردم عزیز، نتوانستیم به موقع وی را به خاک بسپاریم اما خوشبختانه با مشایعت و همکاری مردم عزیز که امروز نشان دادند علاقه بسیار فراوانی به فرهنگ و هنر این سرزمین دارند خاکسپاری انجام شد و ما توانستیم این خواننده موسیقی را در قطعه هنرمندان به خاک بسپاریم.

توتونچیان در بخش پایانی صحبت‌های خود بیان کرد: به نیابت از خانواده مرتضی پاشایی، از ملت شریف ایران که امروز با استقبال بی نظیر خود ما را در انجام کارها همراهی کردند بی‌نهایت سپاسپگزارم.

گفتنی است تاریخ مراسم ترحیم پاشایی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

مرتضی پاشایی خواننده تیتراژ برنامه «ماه عسل» جمعه گذشته پس از تحمل یک دوره سخت بیماری سرطان درگذشت. «نگران منی» از مشهور ترین ترانه های این خواننده فقید است. پاشایی خواننده، آهنگساز و نوازنده موسیقی پاپ، متولد ۱۳۶۳ بود.

تورو خدا من رو ببخشید میدونم واستون دیدن این تصاویر سخته.ببخشیدم
فوت مرتضی پاشایی تلنگری عظیمی به مسولین زد که وقت انسانی پاک و با مردم باشه مردم چکارهایی براش میکنن
برای شادی روح مرتضی عزیزمون فاتحه بفرستید
دانلود آهنگ محسن چاوشي به نام مريض حالي دانلود آهنگ اشوان به نام منو درياب دانلود آهنگ شهاب تيام به نام رازآلود دانلود آهنگ مسيح و آرش AP به نام بعد از تو
نظرات و ارسال نظر